O nas

Zespół Pasjonata powstał w 2010 roku. Skład kapeli krystalizował się przez całe sześć lat.

Przechodząc przez kolejne etapy personalne osiągnął optymalny poziom.

W tej chwili ukształtował się w formie kwartetu, choć w szczególnych przypadkach występujemy też jako duet.

Zespół Pasjonata zapewnia atrakcyjną oprawę muzyczną na różnych imprezach, weselach, balach, studniówkach i innych wydarzeniach. Wysoka jakość wykonania, dobre brzmienie, wspaniała zabawa!

zespół weselny warszawaWojtek – wokal/gitara/akordeon/klawisze – szef zespołu. Właściciel charakterystycznego, głębokiego głosu, człowiek o niesamowitej charyzmie. Związany z muzyką od najmłodszych lat. Kształcił się w ognisku muzycznym, był członkiem radomskiej orkiestry dętej, a w warszawskich zespołach weselnych gra od ponad trzydziestu lat. Swoim bogatym doświadczeniem z wielką pasją dzieli się w Pasjonacie.

tn_DSC_0049
Agata – śpiewa odkąd pamięta, gdyż miłość do muzyki wyssała razem z mlekiem matki.  Doskonale się odnajduje w przeróżnych klimatach muzycznych.  Na scenie czuje się jak ryba w wodzie i zawsze daje z siebie wszystko. Z branżą eventową związana jest od 8 lat.

Poza „Pasjonatą” śpiewa również w zespole muzyki chrześcijańskiej Młodzi z Winkiem. Od 12.-stego roku życia gra na trąbce w orkiestrze dętej. Przez kilka lat śpiewała w Akademickim Chórze Uniwersytetu w Radomiu. Finalistka Muzycznych Kazików 2015.

tn_Siesta7
Sylwia – tancerka, instruktorka fitness, wokalistka, dawniej związana ze sceną teatralną (Teatr Narodowy, Zespół Piesni i Tańca Mazowsze, Teatr Rampa, Teatr Roma, Powszechny), założycielka zespołu Siesta Fiesta (muzyka latynoska). Praca zwiazana z estradą, eventami (konferansjerka, imprezy kulturalno-rozrywkowe, pokazy mody), Telewizją (M jak Miłość, Samo Życie, Dama Kameliowa, Miron Białoszewski, Judasz, syn Judasza, współprowadząca program rozrywkowy Gorączka Złota).

tn_03
Zbyszek – Skrzypce, klawisze. Absolwent Państwowej szkoły muzycznej im. F. Chopina przy ul. Bednarskiej w Warszawie, wieloletni (13 lat!) członek Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze. Członek Centralnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Muzyk w zespołach estradowych-country, bluesa, 3 festiwale muzyki cygańskiej w zespole Don Wasyla, członek zespołu rozrywkowego Wojska Polskiego Dragon, Wspaniały skrzypek, który swoje doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce jak i zagranicą. Potrafi ze swojego instrumentu wyczarować najpiękniejsze dźwięki. Z jego udziałem Państwa Msza Św. nabierze wzruszającego charakteru.

Prywatnie wszyscy najbardziej lubimy dobrą muzykę pop, rock i blues. I gramy z pasją!

Współpraca

Zespół Pasjonata współpracuje na stałe z restauracjami:

zespół wesele warszawa zespół muzyczny na wesele mazowieckie

www.gospodazalewajka.pl

orkiestra na wesele warszawa kapela na wesele warszawa

www.lipowygosciniec.pl

Mieliśmy przyjemność grać eventy dla:

  • Facebook